جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

تک چینک دانلود مقاله و پروژه دانشجویی

پروژه مهاجرت ،‌ حاشيه‌نشيني و امنيت اجتماعي شهرها
چكيده مقاله
مهاجرت و حاشيه‌نشيني دو پديده به ظاهر متفاوت مي‌باشند كه برآيند يك عامل مشترك بوده و نتايج و تبعات مشابهي  هم بخصوص براي شهرها بدنبال دارد.
مهاجرت كه خود نتيجه ی نابرابري‌هاي مكاني و بي‌عدالتي‌هاي منطقه‌اي مي‌باشد، به دليل ويژگي‌هاي خاص مهاجران و علل مهاجرتشان پيامدهاي منفي متعددي براي شهرها و روستاها بدنبال دارد كه از جمله ی آنها ظهور و گسترش پديده ی حاشيه‌نشيني در شهرهاي بزرگ مي‌باشد.
ادامه مطلب
فایل مجله آمریکایی Building Design + Construction ماه دسامبر 2016
ماهنامه آمریکایی به زبان لاتین Building Design + Construction 2016 ماه دسامبر
در ماه دسامبر 2016 در این مجله خاص 101 محصول در 18 ماه گذشته به انتخاب مشتریان این مجله برگزیده شده اند و معرفی می شوند. یعنی از جولای سال 2015 تا دسامبر 2016.
این ماهنامه علمی پژوهشی معتبر آمریکایی برای رشته مهندسی عمران  " طراحی ساختمان + سازه " دربرگیرنده موضوعات و ارائه دهنده اطلاعاتی درباره محصولات مرتبط با صنعت ساختمان و آنالیزهای عمقی آنها می باشد، که هدف اصلی آن تامین اطلاعات و ایده برای خوانندگان است. که بتوانند از این اطلاعات برای خلق بناهای چشمگیر با کیفیت بالا و فناوری های جدید استفاده کنند و با گرایش ها و خلاقیت های متنوع به ساخت سازه های خاص با کاربری های تجاری، صنعتی، سازمانی و چند منظوره بپردازند. 
ادامه مطلب
تحقیق دگرگوني تكنولوژي نظامي از ابتدا تا قرن بيست و يك
دستيابي به تكنولوژي جديد از گذشته‌هاي بسيار دور در زندگي انسان‌ها و در تعيين سرنوشت جوامع بشري تاثير فراوان داشته و در روند تكامل تمدن بشري خصوصاً در عهد باستان هر گاه انسان به تكنولوژي جديدي دست ‌مي‌يافت، تحول عظيمي در زندگي او رخ داده است.
تحولات تكنولوژي در زمينه‌هاي متفاوت و در جوامع مختلف در گذشته به طرق و روش‌هاي گوناگون به وقوع مي‌پيوسته، ولي به علت نبودن ارتباطات و تبادل اطلاعات لازم بين جوامع، اين تحولات از پويايي بسيار كمي برخوردار بوده‌اند و بسيار كند صورت ‌مي‌گرفته و انتشار مي‌يافته‌اند.

ادامه مطلب
حل تمرین کتاب مکانیک آماری Pathria و Beale - ویرایش سوم

حل تمرین کتاب مکانیک آماری Pathria و Beale - ویرایش سوم

نویسندگان: R. K. Pathria و P. D. Beale

حل تمرین حاضر به 280 تمرین کتاب مکانیک آماری Pathria و Beale

ویرایش سوم پاسخ داده است.

فایل PDF حل تمرین به زبان انگلیسی و در 166 صفحه است.
فایل PDF با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو در متن و کپی برداری از متن است.


ادامه مطلب
مجله آمریکایی Building Design + Construction ماه نوامبر 2016
ماهنامه آمریکایی به زبان لاتین Building Design + Construction 2016  ماه نوامبر
این ماهنامه معتبر آمریکایی " طراحی ساختمان + سازه " دربرگیرنده موضوعات و ارائه دهنده اطلاعاتی درباره محصولات مرتبط با صنعت ساختمان و آنالیزهای عمقی آنها می باشد، که هدف اصلی آن تامین اطلاعات و ایده برای خوانندگان است. که بتوانند از این اطلاعات برای خلق بناهای چشمگیر با کیفیت بالا و فناوری های جدید استفاده کنند و با گرایش ها و خلاقیت های متنوع به ساخت سازه های خاص با کاربری های تجاری، صنعتی، سازمانی و چند منظوره بپردازند.
ادامه مطلب
اهمیت تغذیه آغوز در گوساله های شیر خوار
تقسیم بندی زندگی گوساله از نظر توسعه دستگاه هضمی
تغییرات در اندازه نسبی بخش های مختلف معده چهارقسمتی گوساله
اهمییت تغذیه آغوز در گوساله های شیر خوار
مزایای شیر خوردن ازپستانک در مقایسه با سطل 
ناودان مری
مقایسه ترکیبات آغوز با شیر

ادامه مطلب